» Інформація » Триває прийом заявок на здобуття найпрестижнішої творчої відзнаки Львівщини

Триває прийом заявок на здобуття найпрестижнішої творчої відзнаки Львівщини

Автор: admin2 от 31-08-2016, 12:58
 (голосів: 0)

Триває прийом заявок на здобуття найпрестижнішої творчої відзнаки ЛьвівщиниДо 1 жовтня 2016 року триває прийом заявок щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

Про це повідомляє департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найбільш престижною творчою відзнакою у Львівській області.

За словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Христини Береговської, на здобуття обласної премії представляються нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Заявки необхідно подавати до департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14, каб. №35; телефони для довідок: 2612593, 2612227.

З положенням, затвердженим рішенням сесії Львівської обласної ради від 22 вересня 2009 №1019 "Про обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури", можна ознайомитися –тут.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua