» Інформація » Голова райдержадміністрації зустрівся з ветеранами національно-визвольної боротьби

Автор: admin2 от 31-08-2016, 17:04

Голова райдержадміністрації зустрівся з ветеранами національно-визвольної боротьбиСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів зустріч зі станичним Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Тарасом Куликовцем та членами організації.

В зустрічі також взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, його заступник Володимир Стецівка, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад і начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля.

Голова райдержадміністрації повідомив, що завершується формування керівного складу райдержадміністрації, які є однодумцями і мають позитивні наміри та завзяття до праці. Серед завдань, які ставить перед собою керівництво райдержадміністрації — активна співпраця з громадськими організаціями, насамперед, національно-патріотичного спрямування. “Ми глибоко шануємо Ваші заслуги перед Україною. Нам корисно почути Ваші пропозиції, які ґрунтуються на великому життєвому досвіді, та застосувати їх у своїй практичній роботі,” - сказав Володимир Шутко.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад зазначив, що це перша така зустріч нової команди керівництва райдержадміністрації. Надалі вони будуть систематичними, тому необхідно напрацювати своєрідну дорожню карту для подальшої співпраці. Насамперед, йдеться про патріотичне виховання підростаючого покоління, яке має базуватися на прикладі життєвого подвигу наших повстанців та сучасних Українських героїв. Символічно, що в зустрічі взяв участь командир розвідки Української добровольчої армії, учасник АТО Руслан Щерба, який успішно пройшов конкурс на посаду керівника апарату райдержадміністрації. Він, а також Володимир Стецівка визнали слушною ініціативу спільних заходів для молоді, відродження та створення патріотичних молодіжних організацій на теренах Дрогобиччини.

Галина Чапля інформувала про соціальних захист учасників національно-визвольної боротьби у районі.

Станичний Тарас Куликовець та його побратими розповіли про діяльність свої організації та проблемні питання, які потрібно вирішувати спільно з владою. Вони запевнили, що, незважаючі на свої літа, зберігають бадьорість духу та готові долучитися до всіх добрих починань, які є на користь Україні.

Варто зазначити, що зустріч відбулася на тлі Українського прапора, привезеного Володимиром Стецівкою під час його нещодавньої волонтерської місії в Авдіївку.