» Інформація » На прикладі Медвежі села Дрогобиччини опановуватимуть ази екологічної культури

На прикладі Медвежі села Дрогобиччини опановуватимуть ази екологічної культури

Автор: admin1 от 22-08-2013, 11:32
 (голосів: 0)

На прикладі Медвежі села Дрогобиччини опановуватимуть ази екологічної культуриПрезентація проекту «Екологічно чистий населений пункт»  відбулася у селі Медвежі, позаяк  вона першою серед сіл Дрогобиччини зробила реальний крок у напрямку подолання сміттєвої проблеми. Ще торік село відзначилося здобутим третім місцем  в обласному  конкурсі «Екологічно чистий населений пункт». Серед селищ  третього місця у  конкурсі також удостоїлися Меденичі. Окрім диплому,  Медвежі надали 20 тис. гривень. За ці кошти, як розповів сільський голова Степан Коваль, придбали 35 контейнерів для сміття. Сьогодні по 2 сміттєві баки (один для скла, другий для пластику) розмішені на впорядкованих 17 контейнерних майданчиках. Сортоване сміття своїм коштом вивозить ПП «Дрогобичторгресурс», а несортовані відходи в селі збирає ПП «Західгруп». Для збору такого сміття мешканцям села видані спеціальні мішки. Медвежа на шляху становлення екологічної культури вже, певно, подолало найважчий відтинок і може похвалитися тим, що кількість укладених угод з населенням на утилізацію сміття сягає  майже ста відсотків.

Заступник голови райдержадміністрації  Іван Мізерник, який взяв участь у презентації схвалив  успішне починання із сортування сміття, наголосивши на тому, що такий досвід слід неодмінно поширити серед інших сіл нашого району. Питання варте того, щоб воно стало темою окремого семінару.  «Адже за християнськими мірками збереження довкілля – наш основний обов’язок», - зазначив Іван Дмитрович.

Тому хочеться сподіватися, що чистішими стануть «засіяні» скляною та пластиковою тарою узлісся,  ярки та  узбіччях  доріг.

Стартові умови для того, щоб не жити серед сміття, створено, а решта – за нами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua