» Інформація » Голова райдержадміністрації проінспектує на місцях діяльність служб, відповідальних за роботу з дітьми та сім'ями

Голова райдержадміністрації проінспектує на місцях діяльність служб, відповідальних за роботу з дітьми та сім'ями

Автор: admin2 от 12-09-2016, 14:06
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації проінспектує на місцях діяльність служб, відповідальних за роботу з дітьми та сім'ямиПід час оперативної наради в райдержадміністрації представники відділу освіти та служби у справах дітей інформували керівництво РДА про підсумки проведення в районі Всеукраїнського рейду “Урок”. За їхньою інформацією, з усієї кількості школярів району з 1 вересня не приступили до навчання 10-ро дітей. Шестеро з них — через хворобу, четверо — з інших поважних причин. Надалі ці діти продовжать навчання в своїх школах.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко доручив відділу освіти, службі у справах дітей та центру соціальних служб для сім'ї та молоді на постійному контролі тримати сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Очільник району пообіцяв, що під час поїздок у населені пункти району особисто відвідає такі родини та переконається, як служби райдержадміністрації виконують покладені на них функції, чи бувають їхні працівники у проблемних сім'ях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua