» Інформація » Голова райдержадміністрації оглянув заклади та установи Ясеницесільнянської сільської ради

Автор: admin2 от 14-09-2016, 14:20

Голова райдержадміністрації оглянув заклади та установи Ясеницесільнянської сільської радиВчора, 13 вересня голова райдержадміністрації Володимир Шутко здійснив робочу поїздку до Ясениці Сільної. Відбулася його зустріч з мешканцями та активом села. Під час розмови сільський голова Богдан Паращак та представники громади інформували очільника району про основні проблеми села. Це - необхідність ремонту двох ділянок дороги на відтинку Ясениця — Попелі. Ще однією гострою проблемою села є постійні перепади напруги, від яких псується побутова техніка. На даний час, сільська рада спільно з Бориславським РЕМом займається цим питанням. Мешканці сподіваються, що встановлення нового трансформатора буде включене до плану робіт енергетиків на наступний рік.

Голова райдержадміністрації також відвідав місцеву школу, лікарську амбулаторію та народний дім, поспілкувався з працівниками. Так, у народному домі йшлося про необхідність його капітального ремонту (заміна вікон, підлоги, системи опалення), який планувалося здійснити за кошти мікропроекту. Проте, цей об'єкт не був відібраний на обласному конкурсі, тож сільська рада має намір повторно звертатися в наступному році. Цього ж року громада власними силами частково відремонтує підлогу.

Володимир Шутко проінспектував також стан благоустрою села та позитивно відзначив роботу активу Ясениці в цьому напрямку.