» Інформація » Віталій Скоропад відвідав Верхні Гаї

Віталій Скоропад відвідав Верхні Гаї

Автор: admin2 от 21-09-2016, 12:03
 (голосів: 0)

Віталій Скоропад відвідав Верхні ГаїВчора відповідно до графіку зустрічей керівництва райдержадміністрації з жителями сіл району перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад побував у Верхніх Гаях, де в сільській раді відбулася його зустріч з активом села. Обговорювалися основні проблемні питання громади. Верхньогаївський сільський голова Володимир Ханас, місцеві депутати говорили про нагальну необхідність ремонту комунальних доріг, про проблеми з енергопостачанням тощо.

Під час візиту Віталій Скоропад разом з місцевою владою та представниками районних структур відвідали бюджетні установи та підприємства. У місцевій школі вони оглянули щойно облаштований шкільний спортзал, який планують відкрити на початку жовтня. Тут йшлося про потребу в спортінвентарі. В народному домі за кошти мікропроекту проведено заміну вікон та дверей. Залишилося провести ремонт приміщення. Капітального ремонту потребує і місцевий фельдшерсько-акушерський пункт.

Перший заступник голови райдержадміністрації побував також у місцевому меблевому цеху — новому виробництві, яке має запрацювати наприкінці жовтня.

Віталій Скоропад відвідав Верхні Гаї

Віталій Скоропад відвідав Верхні Гаї

Віталій Скоропад відвідав Верхні Гаї
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua