» Інформація » Віталій Скоропад відвідав Верхні Гаї

Віталій Скоропад відвідав Верхні Гаї

Автор: admin2 от 21-09-2016, 12:03

Віталій Скоропад відвідав Верхні ГаїВчора відповідно до графіку зустрічей керівництва райдержадміністрації з жителями сіл району перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад побував у Верхніх Гаях, де в сільській раді відбулася його зустріч з активом села. Обговорювалися основні проблемні питання громади. Верхньогаївський сільський голова Володимир Ханас, місцеві депутати говорили про нагальну необхідність ремонту комунальних доріг, про проблеми з енергопостачанням тощо.

Під час візиту Віталій Скоропад разом з місцевою владою та представниками районних структур відвідали бюджетні установи та підприємства. У місцевій школі вони оглянули щойно облаштований шкільний спортзал, який планують відкрити на початку жовтня. Тут йшлося про потребу в спортінвентарі. В народному домі за кошти мікропроекту проведено заміну вікон та дверей. Залишилося провести ремонт приміщення. Капітального ремонту потребує і місцевий фельдшерсько-акушерський пункт.

Перший заступник голови райдержадміністрації побував також у місцевому меблевому цеху — новому виробництві, яке має запрацювати наприкінці жовтня.

Віталій Скоропад відвідав Верхні Гаї