» Інформація » Чергове засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Чергове засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Автор: admin1 от 21-09-2016, 12:45

Чергове засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної платиПро виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру підприємствами району йшлося в середу, 21 вересня, на черговому засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Як зазначив заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Олег Демко кількість підприємств, що виплачують заробітну плату менше мінімальної в районі зменшилась з 25 до 16.

Віталій Скоропад доручив вивчити причини різкого зменшення середньої заробітної плати в районі в порівнянні з червнем. На засіданні робочої групи було узгоджено звернення до Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області про перевірку підприємств, які виплачують заробітну плату менше мінімальної.

Чергове засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати