» Інформація » Школярів запрошують до участі в обласному екологічному конкурсі "Життя без сміття"

Школярів запрошують до участі в обласному екологічному конкурсі "Життя без сміття"

Автор: admin1 от 4-10-2016, 09:01
 (голосів: 0)

Школярів запрошують до участі в обласному екологічному конкурсі "Життя без сміття"У період з 3 жовтня по 11 листопада за ініціативи департаменту екології та природних ресурсів та департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації триватиме обласний екоконкурс "Життя без сміття". Участь у конкурсі братимуть учні 3-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів області. 
Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.
За його словами, метою конкурсу є формування екологічної культури, насамперед у питанні поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів, проведення творчого змагання, де можна застосувати креативність і винахідливість, а також встановлення зворотного зв’язку із молоддю, популяризації серед дітей причин та наслідків нераціонального використання природних ресурсів, що сприяють виникненню негативних явищ у навколишньому середовищі.
Екоконкурс проводиться у два етапи: І етап на рівні районів області триватиме з 3 жовтня по 4 листопада, ІІ етап – на обласному рівні, відбуватиметься у період з 4 до 11 листопада. 
На конкурс подаються вироби, виготовлені з пластику, паперу, тканини. До оцінювання приймаються роботи, виготовлені учасниками індивідуально або командно. Всі вироби повинні бути екологічного спрямування.

Номінації конкурсу:
- "Друге життя вторинної сировини" (робота виготовлена з матеріалів, які вже використовувались в побуті (пластик або папір);
- "Екореклама" (інформаційний плакат, плакат-заклик, літературний твір);
 - "Еко-торба" (альтернатива одноразовій тарі та упаковці).
До роботи необхідно додати короткий опис, в якому зазначити прізвище, ім‘я, по батькові, вік автора (авторів), клас, у якому він навчається, назву роботи, повну назву і адресу навчального закладу, номер телефону автора та навчального закладу, номінацію.
Учасники Конкурсу подають конкурсний проект до районного відділу освіти або в департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації (вул. Стрийська, 98, м.Львів).
За детальною інформацією звертатися до департаменту екології Львівської облдержадміністрації за тел. 238-73-99.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua