» Інформація » В Дрогобицькому районі розпочато опалювальний сезон 2016/17 років

В Дрогобицькому районі розпочато опалювальний сезон 2016/17 років

Автор: admin1 от 18-10-2016, 16:30

В Дрогобицькому районі розпочато опалювальний сезон 2016/17 років12 жовтня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко підписав розпорядження № 282 «Про початок опалювального сезону 2016/17 років», в якому зокрема говориться: встановити початок опалювального сезону 2016/17 років для бюджетних установ, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати, гуртожиток Меденицького професійного ліцею) та дошкільних установ   району з 12 жовтня 2016 року.

Дрогобицькому відділенню ПАТ «Львівгаз» (Я.Паньків) забезпечити у встановленому порядку своєчасне розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених у житловому фонді та об’єктах соціальної сфери Дрогобицького району.

Дрогобицькому РТМО (Л.Іванчук), відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити виконання заходів щодо початку опалювального сезону 2016/17 року та за їх результатами інформувати щоденно до 10.00 год.  сектор з питань житлово-комунального господарства та  інфраструктури райдержадміністрації (Г. Павлюк)  до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам

Сектору з питань  житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (Г.Павлюк) проводити щоденний моніторинг запуску котелень та подачі теплоносія споживачам і за його результатами інформувати щоденно до 11.00 год.  локальною електронною поштою департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам. Створити районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальному сезоні 2016/17 років на об’єктах житлово-комунального призначення і соціальної сфери Дрогобицького району та затвердити її склад.