» Інформація » До уваги забудовників та власників житла

До уваги забудовників та власників житла

Автор: admin2 от 26-10-2016, 17:24

До уваги забудовників та власників житлаДля придбання житла для осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок та потребують поліпшення житлових умов, Дрогобицька районна державна адміністрація Львівської області звертається до забудовників новозбудованих житлових будинків, прийнятих в експлуатацію, та власників житлових приміщень у Дрогобицькому районі та Дрогобичі, які мають намір продати своє житло, з проханням надати інформацію у термін до 4 листопада 2016 року щодо вартості 1 кв.м житла.

Вимоги до житлового приміщення: квартира орієнтованою загальною площею до 52,5 кв.м, в тому числі житловою площею не менше 27,3 кв.м.

Інформацію просимо надавати у відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Дрогобицької райдержадміністрації у термін до 16.00 год. 4 листопада 2016 року (м.Дрогобич, вул.22 Січня, буд. 37, каб.№ 401 , 4-ий поверх, тел.: (03244) 3-84-26).