» Інформація » Структурні підрозділи РДА отримали завдання на найближчий тиждень

Структурні підрозділи РДА отримали завдання на найближчий тиждень

Автор: admin2 от 31-10-2016, 17:38
 (голосів: 0)

Структурні підрозділи РДА отримали завдання на найближчий тижденьНа понеділковій нараді в РДА обговорювалися інші важливі справи та першочергові завдання. Так, голова райдержадміністрації Володимир Шутко знову повернувся до стану місцевих доріг та доручив завідувачу сектору ЖКГ та інфраструктури Ганні Павлюк щотижнево доповідати про план робіт Дрогобицького райавтодору та стан його виконання.

Начальник відділу цивільного захисту Андрій Ванівський отримав завдання спільно з екологічними службами проінспектувати стан благоустрою населених пунктів та знайти засоби впливу на тих сільських голів та землекористувачів, чиї території не прибираються і не впорядковуються належним чином.

Володимир Шутко окремо зупинився на питанні допомоги учасникам АТО та сім'ям загиблих. За його дорученням управління Держгеокадастру разом з іншими службами, які відповідають за цю ділянку роботи, проведе детальний аналіз в розрізі населених пунктів стану виділення земельних ділянок учасникам АТО, а у випадку відмови — причин такого рішення.

Структурні підрозділи РДА отримали завдання на найближчий тиждень
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua