» Інформація » Питання фінансування угод з фірмою "Кробат Україна" розглядала бюджетна комісія районної ради

Питання фінансування угод з фірмою "Кробат Україна" розглядала бюджетна комісія районної ради

Автор: admin2 от 6-09-2013, 13:20

Питання фінансування угод з фірмою "Кробат Україна" розглядала бюджетна комісія районної ради5 вересня в рамках підготовки до пленарного засідання чергової сесії районної ради розпочали свою роботу постійні депутатські комісії ради. Відповідно до плану проведення у роботі комісій беруть участь заступники голови райдержадміністрації та керівники структурних підрозділів РДА.

Сьогодні з ініціативи райдержадміністрації на позачергове засідання зібралася постійна депутатська комісія з питань планування  бюджету,  фінансів  та економічної  політики. На комісії були присутні перший заступник голови РДА Степан Рудницький, заступник голови РДА Олександр Філіпенко, керівник управління з питань освіти, молоді та спорту Іван Стецко, керівник фінансового управління Віталій Перхун, директори Меденицької, Нагуєвицької та Попелівської шкіл, представники фірми "Кробат Україна".

Йшлося про фінансове забезпечення угод, укладених у 2011, 2012 роках відділом освіти РДА та фірмою "Кробат Україна" щодо побудови котелень для опалення Нагуєвицької, Попелівської та Меденицької шкіл. 

Комісія під головуванням Михайла Кравця детально розглянула питання, заслухавши як думку керівництва районної ради та членів комісії, так і думку запрошених. Депутати висловилися про необхідність відповідної інвестиційної експертизи підписаних угод, наявність чітких розрахунків, які б детально продемонстрували позитивний ефект від їхньої реалізації.

Степан Рудницький, зокрема, зазначив, що питання необхідно вирішувати, особливо, що стосується уже діючої котельні в Нагуєвичах. Адже ми - на порозі опалювального сезону, і неможливо залишити школу, яка не має інших джерел опалення (на відміну від Попелів та Меденич, де роботи лише розпочалися) без теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Після тривалої дискусії учасники засідання зійшлися на думці, що необхідно ще раз детально вивчити ситуацію, віднайти можливі шляхи вирішення проблеми та джерела фінансування. Фірма "Кробат Україна" зі свого боку має піти на певні поступки, щоб досягти компромісного рішення. Для прийняття остаточного висновку бюджетна комісія збереться на ще одне додаткове засідання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua