» Інформація » Дітям учасників АТО влаштували свято "Різдвяна Львівщина"

Дітям учасників АТО влаштували свято "Різдвяна Львівщина"

Автор: admin2 от 30-12-2016, 12:21
 (голосів: 0)

Дітям учасників АТО влаштували свято "Різдвяна Львівщина"Веселі колядки, показові виступи професійної роботи співробітників Львівського прикордонного загону, а також екскурсія аеропортом "Львів" – такі різноманітні атракції очікували на дітей учасників АТО у рамках акції "Різдвяна Львівщина" від соціального мегапроекту "Мій тато захищає Україну".

Зокрема, 2016-ий рік благодійне товариство "Мій тато захищає Україну" завершило яскравою акцією  "Різдвяна Львівщина". Головними дійовими особами стали діти учасників АТО та діти із внутрішньо переміщених сімей.

"Різдвяна Львівщина" складалася із різних епізодів. Зокрема, до діточок приїхали талановиті та запальні музики із Академічного інструментального ансамблю "Високий Замок" Львівської обласної філармонії та художній керівник Андрій Яцків.

Також дітки переглянули справжнє шоу від прикордонників. Спільно із службовим собакою, захисники українського кордону продемонстрували свою роботу в аеропорту.

Побували учасники акції і на екскурсії в аеропорту. Їм розповіли про структуру установи, як відбувається процес посадки пасажирів на літак.

Загалом упродовж 2016-го для дітей учасників АТО відбулося безліч акцій, основною метою яких для організаторів акції були їх позитивні емоції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua