» Інформація » Екологічна освіта: департамент екології виховує юних природолюбів

Екологічна освіта: департамент екології виховує юних природолюбів

Автор: admin1 от 8-02-2017, 14:51
 (голосів: 0)

Екологічна освіта: департамент екології виховує юних природолюбівУ вівторок, 7 лютого, працівники департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА провели відкриті екологічні уроки на базі екопросвітницьких центрів національного природного парку "Сколівські Бескиди".
Директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник у вітальному слові подякував працівникам парку та вчителям за роботу, яка проводиться в регіоні в напрямку екологічного виховання.
Так, з учнями 7 класу Сколівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів провели урок-лекцію "Місце національного природного парку "Сколівські Бескиди" в природно-заповідному фонді України". Особливе зацікавлення учнів викликала інформація про видове різноманіття національного природного парку "Сколівські Бескиди", поширення рідкісних і зникаючих видів тварин та рослин.
За словами Руслана Гречаника, завдяки інтерактивній дошці, проектору та комп’ютеру подача інформації відбувалася на високому рівні. "Цю сучасну техніку придбали за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в рамках конкурсу "Краща громадська екологічна ініціатива", - повідомив посадовець.
Ще один екоурок про сортування та вторинну переробку відходів відбувся в екоцентрі Бутивлянського лісництва з учнями 5-го класу Коростівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На дітей чекала вікторина, перегляд коротких фільмів про кращий та гірший досвід поводження з відходами в Сингапурі та Гані.
Юні екологи отримали в подарунок книги "Рідкісні та зникаючі види рослин Львівщини", "Рідкісні та зникаючі види тварин Львівської області", а також буклети "Що таке національний природний парк?".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua