» Інформація » Форуми, промоційні тури, туристичні заходи, - звіт управління туризму та курортів

Форуми, промоційні тури, туристичні заходи, - звіт управління туризму та курортів

Автор: admin2 от 20-02-2017, 16:12
 (голосів: 0)

Форуми, промоційні тури, туристичні заходи, - звіт управління туризму та курортівПро просування Львівщини як туристичного регіону йшлося сьогодні, 20 лютого, під час звіту начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталії Табаки.

Так, за її словами, у 2016 році управління взяло участь у 15 виставкових і презентаційних заходах. Серед яких – "ІМТМ 2016" (Ізраїль), турецько-український бізнес-форум (Туреччина), українсько-словацький бізнес-форум (Словаччина), міжнародний форум індустрії туризму і гостинності (Львів), "У гості до українців" (Київ) та ін.

"Крім того, минулого року організували 10 промо турів Львівщиною для журналістів і представників бізнесу з Латвії, Саудівської Аравії, Чехії, Словаччини, Казахстану, Кореї, Польщі, Вірменії та України", - повідомила Наталія Табака.

Серед туристичних заходів, організованих працівниками структурного підрозділу, – всесвітній день туризму, велопробіг та сходження на гору Високий Верх, еко-акція в Славському, фестиваль меду у Меденичах, свято хліба в Борині, кінофестиваль "Корона Карпат", фестиваль активного велосипедного туризму та ін.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua