» Інформація » Володимир Шутко відвідав населені пункти району

Володимир Шутко відвідав населені пункти району

Автор: admin2 от 1-03-2017, 16:13

Володимир Шутко відвідав населені пункти районуВчора голова райдержадміністрації Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Ріпчицької сільської ради. На зустрічі йшлося про основні проблеми, одна з яких — тарифи на пасажирські перевезення.

Говорилося про необхідність облаштування автобусної зупинки на дорозі Дрогобич-Пісочна на Ріпчицькому повороті, про встановлення дорожніх знаків та розмітки на відремонтованій місцевій дорозі. Сільський голова Роман Гриньків та мешканці піднімали питання заборгованості за оренду паїв агрофірмою “Ротен”, говорили про низькі закупівельні ціни на молочну сировину.

Цього ж дня Володимир Шутко відвідав сусідню Літиню, де з сільським головою Іваном Пурієм та активом села було обговорено перспективи ремонту місцевої дороги та заміни даху школи.

Під час зустрічей обговорювалися й інші важливі питання, зокрема йшлося про шкідливість та небезпеку від спалювання сухостою.