» Інформація » «Спорт для всіх» – на Львівщині з облаштують спортивні споруди

«Спорт для всіх» – на Львівщині з облаштують спортивні споруди

Автор: admin2 от 17-03-2017, 16:38
 (голосів: 0)

«Спорт для всіх» – на Львівщині з облаштують спортивні спорудиТрадиційно, упродовж квітня, на території усіх областей України під егідою Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення України «Спорт для всіх» триватиме місячник з упорядкування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

Відтак з 1 до 30 квітня 2017 року у Львівській області аби покращити умови для занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом, щоб активізувати процеси будівництва, ремонту та облаштування спортивних споруд проводитиметься обласний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

Під час цього місячника планується впорядкувати спортивні майданчики за місцем проживання, в місцях масового відпочинку населення та спортмайданчики, що на балансі навчальних закладів. Перевірять також і облаштування спортивних майданчиків на Львівщині.

За підсумками місячника планується визначити переможців серед районів, об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua