» Інформація » До уваги сільських, селищних голів

До уваги сільських, селищних голів

Автор: admin2 от 21-03-2017, 13:38

До уваги сільських, селищних голівПро оголошення конкурсного відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки.

Програма зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки передбачена для сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад.

В рамках реалізації Програми визначено наступні заходи, за якими передбачається фінансування інвестиційних проектів:

- реконструкція та будівництво об’єктів зовнішнього освітлення;

- встановлення автономних світлодіодних джерел освітлення.

Співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел становить не менше 10 % для сільських рад; 20% для селищних рад; 30% для об’єднаних територіальних громад від передбачених коштів обласного бюджету.

Критерії відбору інвестиційних проектів:

- обсяг співфінансування з місцевих бюджетів та /або інших коштів;

- якісні показники (кількість населення, яким буде покращено якість житлово-комунальної послуги);

- річна економія електричної енергії.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- проектно-кошторисну документацію в цінах поточного року, затверджену в установленому порядку;

- копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в поточному році;

- документ про затвердження проектно-кошторисної  документації;

- копії наказу про призначення головного інженера проекту та його кваліфікаційного сертифікату;

- довідку про загальну кількість населення, яке отримає вигоди від реалізації проекту;

- розрахунок економії електричної енергії від реалізації проекту;

- рішення органу місцевого самоврядування або довідки суб’єкта господарювання про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування;

- інформаційну картку проекту за формою згідно з додатком;

- супровідний лист з зазначенням переліку поданих документів.

Документи на конкурсний відбір прийматиме департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).

Термін подачі документів: до 04.04.2017