» Інформація » Володимир Шутко попередив - за неприбрані території їхні власники та користувачі будуть оштрафовані

Володимир Шутко попередив - за неприбрані території їхні власники та користувачі будуть оштрафовані

Автор: admin2 от 27-03-2017, 14:50
 (голосів: 1)

Володимир Шутко попередив - за неприбрані території їхні власники та користувачі будуть оштрафованіНа початку понеділкової наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко відрекомендував керівникам новопризначеного начальника Дрогобицького відділу поліції Андрія Біласа. Очільник району подякував особовому складу поліції за належну організацію охорони громадського порядку та безпеки громадян під час проведення автоперегонів.

При обговоренні поточних питань основна увага була зосереджена на темі благоустрою. Голова райдержадміністрації доручив керівникам організувати роботи так, щоб до 1 квітня впорядкувати найбільш проблемні ділянки. Відповідні завдання щодо розчистки від чагарників та сміття придорожніх та прибережних смуг отримали лісові господарства та управління водгоспу. Також доручено скерувати листа Службі автомобільних доріг області з вимогою до власників рекламних площин прибрати ділянки, на яких розміщені біл-борди. Голова РДА дав завдання Дрогобицькому лісовому господарству допомогти дорожникам та спільно із селищною радою привести до належного стану в'їзний знак "Дрогобицький район" перед Меденичами (свого часу активісти помалювали його у патріотичні тони, але фарба частково злізла і знак має непривабливий вигляд).

Володимир Шутко попередив, що всіх, хто не наведе лад на своїх територіях, чекають штрафні санкції.

Йшлося на нараді про необхідність більш активної роботи з підприємцями-мінімізаторами, про електронні державні закупівлі тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua