» Інформація » У Бориславі запрацювало українcько-турецьке деревообробне підприємство

У Бориславі запрацювало українcько-турецьке деревообробне підприємство

Автор: admin2 от 28-03-2017, 20:22
 (голосів: 0)

У Бориславі запрацювало українcько-турецьке деревообробне підприємствоСьогодні, 28 березня, у Бориславі відбулося урочисте відкриття спільного українсько-турецького підприємства "Вудкрафт Трейдінг", що спеціалізується на деревообробці. Його продукцію планують експортувати до Польщі, Італії, Чехії, Словаччини, Румінії.

Привітав засновників з успішним стартом перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Він також розповів про позитивну динаміку старту роботи нових підприємств на території області.

"У минулому році на Львівщині відкрили понад 50 нових підприємств та створили відповідно близько 12 тисяч робочих місць. Цю позитивну динаміку спостерігаємо і на сьогодні. Зокрема, і у деревообробній галузі, яка є однією з ключових для Львівщини, - наголосив Ростислав Замлинський. - Відтак майже кожного тижня на території області розпочинає роботу нове підприємство. Це свідчить про те, що Львівщина є інвестиційно привабливим та безпечним регіоном для започаткування та розвитку бізнесу".

Як розповів керівник підприємства Тарас Колесников, на сьогодні робочий колектив «Вудкрафт Трейдінг» складеться з 16 працівників. Середня заробітна плата на підприємстві складає 4000 грн, а зі збільшенням штату та обсягами виробництва планують підвищення до 6000 грн. А нещодавно із Туреччини завезли нове сучасне високотехнологічне деревообробне обладнання із повністю автоматизованим процесом виробництва. Це зокрема, лінія із розпилювання деревини. Відтак можливості переробки сировини становлять 100 метрів кубічних у зміну.

Розповів він і про плани щодо підприємства на майбутнє. "Найближчим часом для збільшення обсягу виробництва і асортименту готової продукції плануємо розширення штату до 35 працівників безпосередньо в деревообробному цеху і до 5-ти осіб для роботи на пилозаточному обладнанні, - зазначив керівник підприємства. - Загалом штат працівників підприємства плануємо розширити до 100 осіб".

За його словами, у планах також - здійснити реконструкцію ще однієї будівлі і відкрити сушильне виробництво, а також - придбати лінію із виготовлення паливних брикетів, що дозволить максимально використовувати відходи виробництва, та придбати обладнання з виробництва меблевих щитів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua