» Інформація » Сьогодні голова райдержадміністрації провів робочу нараду з питань відзначенню ювілею Дмитра Грицая

Автор: admin2 от 31-03-2017, 12:06

Сьогодні голова райдержадміністрації провів робочу нараду з питань відзначенню ювілею Дмитра Грицая1 квітня минає 110 років від дня народження нашого славетного земляка, генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая-Перебийноса. З цієї нагоди в неділю, 2 квітня відбудуться урочисті заходи в його рідному селі Верхній Дорожів.

Під час наради у голови райдержадміністрації обговорювалися організаційні питання проведення святкувань. За її підсумками Володимир Шутко дав низку доручень структурним підрозділам райдержадміністрації, які, зокрема, стосуються забезпечення доїзду до Дорожева гостей та учасників святкувань, висвітлення святкових заходів, організації безпеки громадян під час проведення свята тощо.

У нараді взяв участь заступник голови районної ради Володимир Стецівка.