» Інформація » Удосконалення якості медико-соціального обслуговування постраждалих учасників АТО – на контролі Львівської ОДА

Автор: admin2 от 23-05-2017, 11:55

Удосконалення якості медико-соціального обслуговування постраждалих учасників АТО – на контролі Львівської ОДАУ вівторок, 23 травня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками обласної медико-соціальної експертної комісії щодо забезпечення належної роботи МСЕК на Львівщині та виконання соціальних гарантій потерпілих учасників АТО.

Під час обговорення були присутні головний лікар-експерт обласної МСЕК Володимир Решетов, голова МСЕК №1 Тарас Завірюха, директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, головний лікар обласної клінічної лікарні, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Михайло Гичка, учасник АТО Валентин Радик та лікарі.

На зустрічі, зокрема, говорили про удосконалення рівня реагування та надання допомоги з боку керівників медико-соціальних експертних комісій під час встановлення груп інвалідності та медичних працівників у разі звернення постраждалих учасників АТО.

Олег Синютка звернувся до представників обласної МСЕК і присутніх лікарів та наголосив на особливому контролі цього питання та їх персональній відповідальності за факти неналежного відношення з боку медпрацівників до цієї категорії громадян.