» Інформація » Ремонт автодороги Східниця-Пісочна сьогодні інспектував голова ЛОДА

Ремонт автодороги Східниця-Пісочна сьогодні інспектував голова ЛОДА

Автор: admin1 от 18-07-2017, 18:15

Ремонт автодороги Східниця-Пісочна сьогодні інспектував голова ЛОДАСьогодні ремонт автодороги Східниця-Пісочна інспектували голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко. Вони оцінили якість виконання робіт, технологічний процес, де на бетонну основу стелиться два шари асфальту.

Представник підрядної організації ТзОВ «Автомагістраль» на запитання журналістів про гарантії якості відповів, що виконавець гарантує якість на десять років основи покриття і три роки верхнього шару.

Підрядник ремонтує ділянку протяжністю 33 кілометра від перехрестя «Вигода» до Пісочного на загальну суму 275 010 тис. грн. На сьогодні зрізано 15 км. старого покриття (до смт. Меденичі), прокладено 12 км основи. Нижнього шару уже укладено 11,5 км. (до повороту на село Ріпчиці) та верхнього – 8,5 км. (за село Довге).

«Сподіваюсь, що ця дорога буде закінчена до кінця вересня і відповідно ті туристи, які будуть мати можливість відвідувати наші курорти будуть користуватися якісною автомагістраллю. Зараз на Львівщині працює 12 підрядних компаній, ми створили достатньо серйозне конкурентне середовище і за цей період Служба автомобільних доріг Львівської області провела понад 250 різноманітних тендерів, в яких взяли участь ці компанії», - зазначив Олег Синютка під час огляду ремонту дороги.

Ремонт автодороги Східниця-Пісочна сьогодні інспектував голова ЛОДА