» Інформація » Сьогодні проходила виїзна нарада по погодженню меж Східниці та Нового Кропивника

Автор: admin1 от 20-07-2017, 17:52

Сьогодні проходила виїзна нарада по погодженню меж Східниці та Нового КропивникаСьогодні, 20 липня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав селище Східниця, де на доручення голови ЛОДА провів виїзну нараду по питанню погодження меж Східниці та Нового Кропивника. Разом з селищним головою Іваном Піляком, сільським головою Назарієм Токмаковим, начальником управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Любомиром Бриньо та за активної участі громад цих населених пунктів вийшла досить предметна розмова.

Вдалося досягнути значного прогресу у багатьох спірних питаннях.