» Інформація » Об’єднуємось задля прозорості та допомоги – в області провели круглий стіл щодо взаємодії у сфері надання гуманітарної допомоги

Об’єднуємось задля прозорості та допомоги – в області провели круглий стіл щодо взаємодії у сфері надання гуманітарної допомоги

Автор: admin1 от 31-07-2017, 16:08
 (голосів: 0)

Об’єднуємось задля прозорості та допомоги – в області провели круглий стіл щодо взаємодії у сфері надання гуманітарної допомоги31 липня, за участю заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук, голови Громадської ради при УСБУ у Львівській області Галини Янко, профільних департаментів Львівської ОДА, керівництва Військово-клінічного медичного центру Західного регіону, волонтерів та представників благодійних організацій відбувся семінар щодо співпраці у сфері надання гуманітарної допомоги.
У межах круглого столу учасники обговорили механізм отримання медичними закладами гуманітарної допомоги, її обліку та використання, а також проблемні питання співпраці у даному напрямку із волонтерами та благодійними організаціями.
Об’єднуємось задля прозорості та допомоги – в області провели круглий стіл щодо взаємодії у сфері надання гуманітарної допомоги«Для нас вкрай важливо, щоб всі ці речі були прозорі, щоб доброчинці, які надають допомогу, знали де ця допомога, як вона використовується, а лікарні могли отримати якісне обладнання та використовувати його за призначенням. Сподіваюсь, що разом із керівниками благодійних організацій матимемо таке спілкування на сталій основі, адже стосунки довіри та прозорості формують репутацію області та держави для тих, хто має можливість та бажання допомагати. Благодійники мають бути впевнені в тому, що їхня допомога - ліки обладнання, розхідні матеріали потрапили в те місце, де найбільше потребують, до чесних та відповідальних людей», - зазначила Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. 
Відтак учасники погодили напрацювати спільну форму звітності та провести зустрічну інвентаризацію за 2015-2017 роки. Форма, включатиме перелік та опис допомоги отриманої медичними закладами від благодійників, а також її використання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua