» Інформація » У День знань головне – безпека

У День знань головне – безпека

Автор: admin2 от 31-08-2017, 17:16

У День знань головне – безпекаТрадиційно 1 вересня в Україні відбуватимуться урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року. Десятки тисяч школярів та студентів, учителів та викладачів, прийдуть у цей день на площі та подвір’я своїх навчальних закладів, щоб привітати одне одного із цим святом.

Втім, у зв'язку з ситуацією на Сході  країни, що сприяє суттєвому зростанню кількості злочинів, які вчиненили з використанням саморобних та штатних вибухових пристроїв у місцях масового перебування людей.

Служба безпеки України просить виявляти пильність і повідомляти про підозрілі предмети  черговому по Управлінню СБ України у Львівській області за телефоном  (032) 261-61-43 або чергового ГУ Національної поліції у Львівській області – 102.