» Інформація » Шановні мешканці Борислава!

Шановні мешканці Борислава!

Автор: admin2 от 9-09-2017, 08:02

Шановні мешканці Борислава!Дрогобицька районна державна адміністрація та чисельна громада району сердечно вітають Вас із ювілеєм міста та Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Цьогоріч Борислав святкує 630-річчя першої писемної згадки про місто, яке на початку 20-го століття займало провідне місце у Європі з видобутку нафти. Галицька Каліфорнія - мальовниче прикарпатське місто, оспіване у творах письменників світового рівня, серед яких наш славетний краянин Іван Франко.

Незважаючи на проблеми і труднощі, сьогодні Борислав впевнено оновлюється та розвивається, повертає собі славу промислового центру Львівщини, завдяки своїм святиням, історичним місцям стає щораз привабливішим для чисельних гостей — паломників та туристів.

Тож щиро бажаю бориславській громаді натхненної наполегливої праці для процвітання рідного міста, миру і злагоди, Господнього благословення на многії літа!

Голова Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир ШУТКО