» Інформація » На Львівщині стартували фінальні етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів

Автор: admin2 от 9-09-2017, 13:38

На Львівщині стартували фінальні етапи чемпіонату України з гірських автоперегонівСьогодні, 9 вересня на Верецькому перевалі, що на Львівщині, стартували фінальні 6 та 7 етапи змагань з гірських перегонів, які визначать найшвидших пілотів України 2017 року. За першість України з гірських автоперегонів змагається 21 екіпаж кращих українських спортсменів-автомобілістів з Житомирської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Дніпропетровської, Київської областей та Києва.

Траса фінальних заїздів пролягає територією Дрогобицького та Сколівського районів – це Верецький перевал та перевал Борислав – Східниця.

Урочисте закриття та нагородження переможців за підсумками 6 та 7 етапів відбудеться 10 вересня 2017 у місті Борислав.

Змагання проводяться Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій.