» Інформація » В середу відбудеться нарада з першочергових питань сфери освіти

В середу відбудеться нарада з першочергових питань сфери освіти

Автор: admin2 от 11-09-2017, 12:20
 (голосів: 0)

В середу відбудеться нарада з першочергових питань сфери освітиСьогодні оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів керівник апарату РДА Руслан Щерба.

Зроблено аналіз виконання доручень голови райдержадміністрації та контрольних документів. За підсумками розгляду вирішено провести цього тижня нараду з питань стану готовності навчальних закладів району до опалювального періоду та інших першочергових завдань відділу освіти. Керівник апарату звернув увагу керівників на необхідність більш активної участь у мікропроектах різних рівнів, що дає змогу за рахунок співфінансування вирішувати нагальні проблеми населених пунктів.В середу відбудеться нарада з першочергових питань сфери освіти 

З приводу поточних подій в країні Руслан Щерба звернувся до керівників із застереженням не піддаватися на різноманітні політичні провокації і тверезо оцінювати ситуацію. “Треба пам'ятати, що ніхто чужий не збудує і не захистить нашу державу. Ми зобов'язані це робити самі — хто зі зброєю в руках, хто на своєму місці у цивільному житті, - сказав Р. Щерба.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua