» Інформація » ДФС застерігає великих платників від використання схем мінімізації податків

ДФС застерігає великих платників від використання схем мінімізації податків

Автор: admin2 от 16-11-2017, 11:14
 (голосів: 0)

ДФС застерігає великих платників від використання схем мінімізації податківЛьвівське управління Офісу великих платників податків ДФС встановило факт використання великим платником податків схеми мінімізації сплати ПДВ шляхом формування податкового кредиту за рахунок «придбання» підакцизної продукції (сигарет) без наявності ліцензії на реалізацію такої.  

В ході збору інформації фахівці органів ДФС з’ясували, що оплата за товар здійснюється згідно з договором купівлі-продажу за домовленістю сторін в усній або письмовій формі. Товар при цьому зберігається на складі продавця.

При поверненні вказаної продукції  в наступних податкових періодах (оскільки продаж без ліцензії неможливий), виникають проблеми в реєстрації розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме зупинення їх реєстрації відповідно до п.201.16 ст.201 ПКУ. Розрахунки коригування відповідають критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації – а саме відсутні необхідні ліцензії.

Підприємство не може «повернути» товар, продати його, або використати в господарській діяльності. Відповідно, вбачається проведення безтоварних операцій, спрямованих на здійснення операцій з надання податкової вигоди третім особам при  штучному формуванні витрат та податкового кредиту, які не мають реального товарного характеру та ведуть до донарахування податків.

Відтак, підприємству надіслали лист-застереження щодо проведення ризикової операції. Втрати бюджету можуть становити  понад 10 млн грн.

На даний момент здійснються заходи для отримання доказової бази.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua