» Інформація » За підсумками понеділкової наради в райдержадміністрації

За підсумками понеділкової наради в райдержадміністрації

Автор: admin2 от 20-11-2017, 15:02
 (голосів: 0)

За підсумками понеділкової наради в райдержадміністраціїГолова райдержадміністрації Володимир Шутко попередив керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які проводять закупівлі товарів та послуг за бюджетні кошти, про перевірку їхньої участі в системі електронних закупівель Prozorro, яка відбудеться найближчим часом за дорученням голови облдержадміністрації Олега Синютки.

Володимир Шутко повернувся на нараді до питання готовності до зимового прибирання доріг Дрогобицьким райавтодором. Йшлося про необхідність затвердження цільової програми для надання підприємству матеріально-технічної допомоги. Очільник району має намір на обласному рівні знову поставити питання кадрового забезпечення Райавтодору.

За підсумками оперативної наради також доручено провести робочу зустріч за участю керівників основних галузей та газового управління щодо вартості газуЗа підсумками понеділкової наради в райдержадміністрації для бюджетних установ.

Голова райдержадміністрації дав завдання відділу економіки спільно з іншими підрозділами розпочати підготовку матеріалів для звіту про роботу у 2017 році.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua