» Інформація » «Сприяння та підтримка підприємців – це надважливо», - у ОДА зустрілися представники бізнесу та влади

«Сприяння та підтримка підприємців – це надважливо», - у ОДА зустрілися представники бізнесу та влади

Автор: admin2 от 28-12-2017, 12:03
 (голосів: 0)

«Сприяння та підтримка підприємців – це надважливо», - у ОДА зустрілися представники бізнесу та владиСьогодні, 28 грудня відбулась зустріч керівництва Львівської обласної державної адміністрації з бізнесом щодо супроводу інвестиційних проектів. Говорили про складнощі та шляхи їх подолання, про те, як залучити нові інвестиції, а підприємці ділились власними історіями успіху.

Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів ОДА, представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови РДА та міст обласного значення, відповідальні особи за супровід інвестиційних проектів та більше 70-ти представників приватних підприємств.

«Ця зустріч – майданчик для розвитку контактів, обміну інформацією та досвідом між учасниками бізнесу. Налагодимо добру роботу – буде простіше працювати вам, і краще для розвитку нашої держави. Всі ми розуміємо, що сьогодні підтримка бізнесу – це надважливо», - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Про супровід інвестиційних проектів у районах і містах області розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

 «Зміст територіального супроводу інвестиційних проектів полягає у регулярному контакті з підприємствами, врегулюванні проблемних питань різного характеру, контакті із місцевими службами, а також постійній  комунікація з дозвільними органами обласного рівня», - зазначив Роман Филипів.

За його словами, серед типових проблем, якими займається супровід – земельні, питання будівництва, а також питання недозвільного характеру, зокрема кооперація з місцевими дозвільними органами, профільними підприємствами та організаціями щодо діяльності підприємств.

Опісля підприємці Львівщини, які перебувають на супроводі розповіли про власний досвід започаткування бізнесу. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua