» Інформація » Олег Синютка вручив подяки працівникам Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру

Автор: admin1 от 2-01-2018, 10:31

Олег Синютка вручив подяки працівникам Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центруСьогодні, 2 січня, під час апаратної наради голова Львівської ОДА Олег Синютка нагородив подяками працівників КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр». Відтак, за багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм, надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам подяки голови облдержадміністрації вручили Галині Щукіній - медсестрі лікувальної фізичної культури фізіотерапевтичного відділення КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» та Оресту Гринишину - медсестрі лікувальної фізичної культури фізіотерапевтичного відділення КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр».