» Інформація » Володимир Шутко доручив забезпечити цілодобовий зв'язок з РЕМами та іншими службами

Володимир Шутко доручив забезпечити цілодобовий зв'язок з РЕМами та іншими службами

Автор: admin2 от 2-01-2018, 14:46
 (голосів: 0)

Володимир Шутко доручив забезпечити цілодобовий зв'язок з РЕМами та іншими службамиРозпочинаючи першу в новому році оперативну нараду, голова райдержадміністрації Володимир Шутко побажав керівникам структурних підрозділів злагодженості та результативності в роботі, щоб у цьому році вдалося підняти на вищий рівень основні показники соціально-економічного розвитку району.

На нараді обговорено першочергові завдання щодо якомога активнішої участі району в мікропроектах, впровадження медичної та освітньої реформ.

Голова райдержадміністрації доручив сектору з питань цивільного захисту разом із сектором інфраструктури та ЖКГ, юридичним відділом забезпечити постійний зв'язок з енергетичними та іншими комунальними службами для оперативного реагування на скарги громадян, які надходять на обласну гарячу лінію 112.

Також очільник району доручив соціальним службам в ці святкові дні на особливому контролі тримати питання допомоги літнім мешканцям та громадянам з інвалідністю, якими нема кому опікуватися.

Володимир Шутко повідомив, що після Різдвяних свят продовжаться його щотижневі зустрічі з громадами населених пунктів та відбудеться його звіт про роботу у 2017 році.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua