» Інформація » Успіх реформи системи інституційного догляду залежить від громади: експерти соціальної сфери взяли участь у засіданні робочої групи

Успіх реформи системи інституційного догляду залежить від громади: експерти соціальної сфери взяли участь у засіданні робочої групи

Автор: admin1 от 31-01-2018, 12:30
 (голосів: 0)

Успіх реформи системи інституційного догляду залежить від громади: експерти соціальної сфери взяли участь у засіданні робочої групиРеформа системи інституційного догляду на Львівщина рухається у правильному напрямі: позитивна співпраця із обласною радою, залучення широкого представництва різних служб та департаментів, а також вивчення іноземного досвіду дозволяють спостерігати позитивну динаміку у цьому питанні.
Про це сьогодні, 31 січня, йшлося під час засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.
«Зміни, які ми маємо намір впроваджувати у життя, повинні йти на користь дітей. Інституції, бізнес та громадські організації мають розуміння, що роботи у цьому напрямі дуже багато. Проте переймаючи досвід інших країн, ми можемо передбачити усі ризики та напрацювати алгоритм їх мінімізації», - зазначила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.
В межах зустрічі члени міжвідомчої робочої групи порушили питання щодо сучасного стану реалізації І етапу Плану заходів Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки у Львівській області. Окрім того, наголосили на необхідності проведення інформаційної кампанії та широкого поширення відомостей про реформу шляхом напрацювання комунікаційної стратегії.
Зазначимо, 1 лютого у Львові відбудеться ІІ обласна конференція “Разом для дітей!”, під час якої представники Міністерств, Уповноважений президента України з прав дитини, керівництво Львівської ОДА, всіх районів та громад, керівники закладів, експерти та громадські організації обговорять реформу системи інституційного догляду дітей, яка розпочалась влітку минулого року.

Успіх реформи системи інституційного догляду залежить від громади: експерти соціальної сфери взяли участь у засіданні робочої групи

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua