» Інформація » Понад мільйон гривень відшкодували позичальникам по Програмі енергозбереження для населення Львівщини

Понад мільйон гривень відшкодували позичальникам по Програмі енергозбереження для населення Львівщини

Автор: admin1 от 1-03-2018, 16:58
 (голосів: 0)

Понад мільйон гривень відшкодували позичальникам по Програмі енергозбереження для населення ЛьвівщиниВ області триває реалізація Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-20 роки. Завдяки їй мешканці області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки.
 Зокрема, цього тижня позичальникам з обласного бюджету відшкодували 1,1 млн гривень.
«Враховуючи постійне зростання попиту населення на використання альтернативних джерел енергії, починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців Львівщини на встановлення приватних сонячних електростанцій. Загалом на реалізацію Програми у 2018 році передбачено 18 млн грн», - розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.
До реалізації Програми залучені ПАТ АКБ «Львів», ВАТ «Ощадбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк» ПАТ «ОКСІ БАНК», та кредитні спілки «Анісія», «Вигода», «Самопоміч», «Довіра», «Єднання», «Бойківщина», «Шанс».
Також в області діють районні програми здешевлення «теплих» кредитів, за якими з місцевих бюджетів надається додаткова компенсація тіла кредиту чи відсоткової ставки.
На сьогодні в районах та містах Львівської області діють 14 таких програм. В місцевих бюджетах на їхню реалізацію передбачено 12,5 млн гривень.
«Закликаємо мешканців області користуватись пільговими кредитами, втановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси в своїх домівках», - додав Михайло Мельник.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua