» Інформація » Національно-патріотичне виховання: в області провели понад 200 інформаційних заходів

Автор: admin1 от 5-03-2018, 14:50

Національно-патріотичне виховання: в області провели понад 200 інформаційних заходівВпродовж лютого в області провели 227 інформаційних заходів з метою національно-патріотичного виховання молоді.
Про це повідомила сьогодні, 5 березня, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.
“Це інформаційні кампанії щодо почесного обов’язку служби молоді у Збройних силах України, висвітлення успішних історій учасників антитерористичної операції, які повернулись зі сходу України, створення соціальних роликів, інформування про визначні історичні дати та події”, – зазначила Ольга Березюк.
Також департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА організовує показ фільму “Кіборги” Ахтема Сеітаблаєва про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі для молоді з усіх районів Львівщини з метою національно-патріотичного виховання. Такі покази триватимуть до кінця березня.