» Інформація » Вчителі району повинні чинити по-державницьки,- Михайло Винницький

Вчителі району повинні чинити по-державницьки,- Михайло Винницький

Автор: admin2 от 22-11-2013, 16:23
 (голосів: 0)

Вчителі району повинні чинити по-державницьки,- Михайло ВинницькийСьогодні на нараді у голови райдержадміністрації Михайла Винницького йшлося про фінансування освітньої галузі. Відзначалося, що рішенням районної ради від 28.12.2012 року №34 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2013 рік” затверджено обсяг видатків на оплату праці в загальноосвітніх школах району в обсязі 46 400, 00 тис. грн.. Відповідно до цієї суми управлінням з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було розроблено кошторис видатків, де розмір винагороди педагогічним працівникам відповідно до ст. 57 Закону України “Про освіту” становив 10% до посадового окладу. Протягом року була вишукана можливість збільшити розмір цієї виплати до 20%. 

Це при тому, що протягом тривалого часу немає коштів на ремонт доріг та багато інших нагальних і наболілих проблем. Голова райдержадміністрації зазначив, що непроста фінансово-економічна ситуація у районі та в державі в цілому не дозволяє особливо розкидатися преміями та винагородами.

Як наголосив Михайло Винницький, - 20% - це не остаточна сума. Якщо дозволить бюджет району, до кінця року будуть вишукуватися можливості для її збільшення. Але на даний час педагоги як державні працівники повинні зрозуміти об'єктивну реальність та існуючі можливості. Тим паче, що, як у ніякій іншій сфері, педагоги на селі отримують компенсацію на оплату комунальних послуг, мають змогу здавати в оренду земельні частки-паї. Керівництво району все робить для того щоб працівники бюджетної сфери отримали зароблені гроші. Завдяки цьому і медики, і працівники культури, і вчителі району вчасно без жодних затримок та заборгованостей отримують заробітну плату, чим не можуть похвалитися багато територій і районів Львівщини та інших областей. 

Тому педагогічні працівники району не повинні піддаватися на жодні провокації та заклики до акцій протесту, а чинити, як справжні свідомі представники інтелігенції на селі, які навчають та виховують майбутнє Української держави.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua