» Інформація » Стартував збір проектних ідей до плану заходів Стратегії розвитку Львівщини

Стартував збір проектних ідей до плану заходів Стратегії розвитку Львівщини

Автор: admin2 от 30-03-2018, 12:16

Стартував збір проектних ідей до плану заходів Стратегії розвитку ЛьвівщиниРозпочинається збір проектних ідей до Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року.

За результатами відбору у відповідних робочих групах кращі проектні ідеї увійдуть до Плану заходів з реалізації Стратегії, адже цей документ є основою для розробки програмних документів області та проектів регіонального розвитку з метою їх подальшого фінансування за рахунок бюджетних та позабюджетних джерел.

Стратегія розвитку Львівської області на період до 2020 року доступна за посиланням.

Усі небайдужі до розвитку Львівської області можуть скерувати свої пропозиції до 1 червня 2018 року на електронну адресу program.loda@gmail.com згідно з визначеною формою, розміщеною на сайті ЛОДА.