» Інформація » Впровадження першого етапу реформи деінституалізації розглянули під час наради в Києві

Впровадження першого етапу реформи деінституалізації розглянули під час наради в Києві

Автор: admin2 от 30-03-2018, 13:33
 (голосів: 0)

Впровадження першого етапу реформи деінституалізації розглянули під час наради в КиєвіСьогодні, 30 березня розпочалась Всеукраїнська нараді 'Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки в системі соціального захисту населення”.

Участь у заході взяли Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, заступник міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна, начальники служб у справах дітей, директори департаментів соціального захисту населення, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, директори будинків-інтернатів.

“Реформа деінституалізації передбачає, щоб кожна дитина мала сім’ю та отримувала послуги за місцем проживання.  Нам необхідно докласти усіх зусиль, щоб ввести сучасний підхід до соціалізації та допомоги дітям, які сьогодні знаходяться в інтернатних умовах”, – зазначив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

Відтак, учасники розглянули виконання I -го етапу Національної стратегіїх реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua