» Інформація » Розвиток Карпатських регіонів - у центрі роботи спільного засідання Комітетів Верховної Ради України

Автор: admin2 от 30-03-2018, 15:36

Розвиток Карпатських регіонів - у центрі роботи спільного засідання Комітетів Верховної Ради УкраїниСьогодні, 30 березня у м. Івано-Франківськ відбулось спільне засідання Комітетів  Верховної Ради України.

У межах засідання комітетів ВРУ з питань транспорту, бюджету, фінансової політики і банківської діяльності та економічної політики народні депутати, міністри та голови ОДА гірських областей обговорили розвиток Карпатського регіону, зокрема туристичної інфраструктури. Мова йшла про будівництво доріг, запровадження нових залізничних маршрутів та авіарейсів.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час свого виступу зосередив увагу, зокрема, на розбудові автомобільних доріг та мостових переходів Карпатського регіону, забезпечення виконання обсягів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році, а також будівництві нових прикордонно-митних пунктів пропуску та під’їздів до них.