» Інформація » В Дорожеві вшанували пам'ять генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая-Перебийноса

В Дорожеві вшанували пам'ять генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая-Перебийноса

Автор: admin2 от 2-04-2018, 15:07

В Дорожеві вшанували пам'ять генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая-ПеребийносаВ неділю, 1 квітня у с.Верхній Дорожів відбулося вшанування пам'яті генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая-Перебийноса. Вклонитися імені видатного борця за волю України з нагоди 111-х роковин його народження прибули заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, депутат обласної ради Михайло Задорожний, ветерани національно-визвольної боротьби, місцева громада разом із сільською владою та священиками.

Після спільної молитви учасники святкування поклали квіти до пам'ятника генерал-хорунжому Дмитру Грицаю-Перебийносу. Відбулося урочисте віче з нагоди роковин народження нашого видатного земляка.

В Дорожеві вшанували пам'ять генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая-Перебийноса