» Інформація » «Кіборги»: понад 2 тисяч учнів з 16 районів Львівщини переглянули фільм

«Кіборги»: понад 2 тисяч учнів з 16 районів Львівщини переглянули фільм

Автор: admin1 от 10-04-2018, 11:49

«Кіборги»: понад 2 тисяч учнів з 16 районів Львівщини переглянули фільмДепартаментом внутрішньої та інформаційної політики спільно з Львівським кіноцентром організовано показ кінофільму кіборги для молоді з районів Львівської області. Відтак, кінофільм переглянули 2440 учнів старших класів з 16 районів Львівської області.
Про це повідомила сьогодні, 10 квітня, т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.
“Такі фільми, як кінострічка Ахтема Сеітаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі сприяють національно-патріотичному вихованню молоді, бо сьогодні важливо щоб діти знали українську історію і сучасних героїв, які стали на захист держави”, – зазначила Ольга Березюк.