» Інформація » У Червонограді оштрафували підприємця за використання праці неоформленого працівника

У Червонограді оштрафували підприємця за використання праці неоформленого працівника

Автор: admin2 от 11-04-2018, 15:13
 (голосів: 0)

У Червонограді оштрафували підприємця за використання праці неоформленого працівникаІнспектори Головного управління Держпраці у Львівській області провели інспекційне відвідування у фізичної особи-підприємця, яка здійснює свою діяльність у м. Червоноград.  Під час інспекції фахівці встановили, що підприємець використовує працю неоформленого працівника.

Окрім цього підприємець з 2017 року не проводила індексацію заробітної плати 11-ти працівникам. Відтак Головне управління Держпраці у Львівській області отштрафувало червоноградського підприємця на 525 тис грн.

Додамо, що з початку року ГУ Держпраці у Львівській області за порушення вимог законодавства про працю на підставі статті 265 КЗпП України застосувало штрафних санкцій на загальну суму 1 млн 617 тис грн.

ГУ Держпраці у Львівській області звертає увагу, що роботодавці грубо порушують трудове законодавство, якщо:

- фактично допустили працівника до роботи без оформлення трудового договору;
- виплачують заробітну плату без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків;
- оформили працівників на неповний робочий час, в той час коли він фактично виконує роботи повний робочий час установлений на підприємстві;
- підміняють трудові відносин цивільними.  

За вчинення таких порушень роботодавцям загрожує штрафна санкція у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника щодо якого було вчинене порушення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua