» Інформація » На Львівщині відбудеться Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці»

На Львівщині відбудеться Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці»

Автор: admin2 от 5-06-2018, 13:45
 (голосів: 0)

На Львівщині відбудеться Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці»8 червня у межах ініціативи «Український пакт заради молоді-2020» відбудеться Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці».

Мета заходу - посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни. Форум об’єднає львівську молодь та представників провідних компаній України.

У межах Форуму молодь отримає практичні рекомендації з побудови кар’єри; розвине навички та власний networking, візьме участь у розробці WOW-ідей для кар’єрного розвитку молоді у твоєму регіоні, зробить свій внесок у розробку Національного плану дій щодо зайнятості молоді.

Організатори - Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення. Захід відбудеться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, Львівського обласного

Детальніша інформація за посиланням

З будь-яких питань щодо Форуму, а також для реєстрації від імені компанії  звертайтеся до координатора: Тарас Деркач, Центр “Розвиток КСВ”, td@csr-ukraine.org(044) 292 02 48

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua