» Інформація » Свято для дітей у БФ "Карітас"

Свято для дітей у БФ "Карітас"

Автор: admin2 от 6-06-2018, 14:46
 (голосів: 0)

Свято для дітей у БФ "Карітас"Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято є символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

При БФ «Карітас СДЄ УГКЦ» діє центр для дітей - “Разом Сильніші”, який займається із школярами щодня. Нещодавно всі учасники з наставниками, працівниками організації провели незабутнє святкування у реколекційному центрі с.Рихтичі (на базі колишньої військової частини).

Програма розпочалась із Божественної Літургії та благословення від о. Ігоря Козанкевича, директора БФ «Карітас», у храмі Священномученика Омеляна Ковча, який наголосив: «Любов – це відповідальність. Відповідальності треба вчитися сім’ї, в школі, в парафії, в суспільств. Немає любові без відповідальності, ми беремо відповідальність за свої слова, вчинки, і за своє рішення. Україна і наша Церква розвивається, коли в нас щораз більше відповідальних людей».
В цей день всі діти та гості свята мали можливість весело та активно провести час, безліч різноманітних ігор та розваг наповнювали оптимізмом та додавали ще більше позитивного настрою, а смаколики від кухарів залюбки куштували наші відвідувачі, які прибули з різних куточків Дрогобицького району.

На святі не було сумно ні дорослим ні малим, бо для усіх охочих проводили і майстер-класи, музичні та танцювальні виступи, кінні прогулянки, ігри, екскурсія на ракетну базу, естафети, заняття з дошкільнятами, настільні ігри (теніс, футбол), ефективні практики від психологів та багато іншого.

Висловлюємо щиру подяку всім відділам, волонтерам, батькам, учасникам центру “Разом Сильніші” що долучилися в проведенні заходу маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

Прес – служба БФ «Карітас СДЄ»

 

 

Свято для дітей у БФ "Карітас"


Свято для дітей у БФ "Карітас"

Свято для дітей у БФ "Карітас"

Свято для дітей у БФ "Карітас"


 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua