» Інформація » Сьогодні на Дрогобиччині в мобільному режимі працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель

Сьогодні на Дрогобиччині в мобільному режимі працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель

Автор: admin2 от 19-06-2018, 15:31
 (голосів: 0)

Сьогодні на Дрогобиччині в мобільному режимі працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земельВідповідно до графіку, затвердженого облдержадміністрацією, сьогодні у райдержадміністрації відбулася зустріч представників головного управління юстиції у Львівській області з представниками агропідприємств, сільськими, селищними головами, фермерами, власниками та орендарями земельних ділянок. В зустрічі також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, державні реєстратори, представники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Представники управління юстиції надали роз'яснення, як запобігти незаконними діям стосовно власності та оренди землі, де отримати фахову правову допомогу, відповіли на запитання присутніх.

Під час зустрічі було презентовано соціальну рекламу Міністерства юстиції в рамках проекту “Я маю право” та соціальний ролик “Орендні правовідносини”.

 

 

Сьогодні на Дрогобиччині в мобільному режимі працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua