» Інформація » “Львівщина – комфортна область для інвестування, будівництва та розвитку”, - Олег Синютка під час відкриття Українсько-баварського економічного форуму

“Львівщина – комфортна область для інвестування, будівництва та розвитку”, - Олег Синютка під час відкриття Українсько-баварського економічного форуму

Автор: admin1 от 21-06-2018, 16:42
 (голосів: 0)

“Львівщина – комфортна область для інвестування, будівництва та розвитку”, - Олег Синютка під час відкриття Українсько-баварського економічного форумуСьогодні, 21 червня, стартував Українсько-баварський економічний форум, який об’єднав бізнес-делегації України та Баварії.
Учасників привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.
“Рівень безпеки на Львівщині нічим не відрізняється від будь-якої східноєвропейської держави. Ми гарантуємо безпеку бізнесу і кожному особисто. В області третій рік поспіль маємо зростання і промисловості, і аграрного сектору: минулого року 5,4 %, за п’ять місяців цього року – 4,8 % зростання економіки нашого регіону. Ці речі пов’язані із комплексною боротьбою з корупцією”, - зазначив Олег Синютка.
Зокрема, Олег Синютка наголосив на сприятливому інвестиційному розвитку області.
“У структурі обласної адміністрації створений відділ супроводу інвестиційних проектів, який допомагає інвесторам. Сьогодні Львівщина - комфортна область для інвестування, будівництва та розвитку. Минулого року ми створили 8 тисяч робочих місць. Якщо сьогодні на Львівщині буде зарплата у 500 євро - це стримає відтік кадрів і ви матимете кваліфікованих працівників. Запрошую розміщувати в Україні виробництва для висококваліфікованих працівників. Використовуючи приватно-державне публічне партнерство ми знайдемо формат співпраці, який дозволить вам бути успішними в Україні”, - додав Олег Синютка.
Також очільник області зачитав привітання представникам бізнесу від Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва.
Представник Міністерства економіки, енергетики та технологій Баварії Мартін Гроссманн підкреслив, що на Львівщині спостерігається швидкий ріст економіки.
“Львівщина має великий потенціал і Баварія відкрита для інвестування. Ваш регіон сильний у сферах машинобудування, економіки, переробці металу, ІТ і ми знаємо підприємства, які хочуть розвиватись тут. Ми вражені динамікою в економіці, тут орієнтуються на ЄС. Ми підтримуємо розвиток реформ в Україні”, - зазначив Мартін Гроссманн.
У межах форуму відбулись панельні дискусії та ділові зустрічі, під час яких представники бізнесу обмінялись досвідом та напрацювали нові механізми співпраці і розвитку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua