» Інформація » Реформа місцевого самоврядування: досвід Львівщини презентували на Форумі місцевого розвитку

Реформа місцевого самоврядування: досвід Львівщини презентували на Форумі місцевого розвитку

Автор: admin1 от 21-06-2018, 17:39
 (голосів: 0)

Реформа місцевого самоврядування: досвід Львівщини презентували на Форумі місцевого розвиткуВ межах III Форуму місцевого розвитку, який триває у Трускавці, відбулась панельна дискусія «Чотири роки реформи місцевого самоврядування у регіональному вимірі». 
Досвід Львівщини презентувала заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.
«Сьогодні ми маємо 35 об’єднаних територіальних громад. Зараз ми працюємо на якість, і як показує досвід, громади створені у 2016-17 роках є більш успішними, аніж ті, які створювались раніше. Як приклад - успішний проект реалізований за кошти ДФРР - "Розвиток молочного господарства підтримки кооперативів". У наступні періоди ми б хотіли звернути увагу на декілька чинників, серед них - навчання місцевих лідерів громад та обмін між громадами, в тому числі з інших країн. Дуже важливо мотивувати лідерів громад робити якісні речі», - наголосила Валентина Москаленко.
Як зазначив під час панельної дискусії перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода завдання реформи децентралізації створення спроможної громади.

Реформа місцевого самоврядування: досвід Львівщини презентували на Форумі місцевого розвитку
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua