» Інформація » На Форумі місцевого розвитку порушили питання освітньої співпраці Львівщини та Луганщини

На Форумі місцевого розвитку порушили питання освітньої співпраці Львівщини та Луганщини

Автор: admin1 от 22-06-2018, 12:26
 (голосів: 0)

На Форумі місцевого розвитку порушили питання освітньої співпраці Львівщини та ЛуганщиниУ Трускавці триває Форум місцевого розвитку. Відтак, сьогодні, 22 червня, в межах панельної дискусії презентували проект-переможець програми секторальної підтримки регіонального розвитку «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти. 
«Це - не просто обміни, а те, як налагодити горизонтальні зв’язки з освітянами, школами, районами. Вибрано 15 територіальних одиниць, в кожній територіальній одиниці вибрана школа, і ці школи будуть як пілотні, де ми будемо випрацьовувати спільно підходи і фокусуватися на тих предметах, які забезпечують ціннісні речі. Серед них - українська мова та література, історія України», - розповів заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.
На Форумі місцевого розвитку порушили питання освітньої співпраці Львівщини та ЛуганщиниЯк зазначила під час дискусії директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій вже сьогодні освітні обміни мають свої позитивні результати, а відтак ще один проект лише підсилить співпрацю між областями.
«Наша співпраця між Луганською і Львівською областями в освітніх обмінах сьогодні є цілеспрямованою. Педагоги їдуть цільово, працюють зі школами. Власне цей проект секторальної підтримки свідчить про те, що є напрацювання відносин між школами Львівщини і Луганщини. Коли ми це переведемо в площину міжособистісних відносин, це буде мати ще більший поштовх», - заначила Любомира Мандзій.
«2014-15 роки для освіти Луганщини були складним періодом. Та ми розуміли, що все ж таки ми повинні давати якісну освіту. У нас повинна бути і якісна дошкільна, загальна, середня, професійна, вища освіта, адже якщо немає дітей, немає освіти, то немає і області. Я дуже вдячний нашим проектам, які не тільки дали нам поштовх, але й віру нашим вчителям в те, що ми можемо брати участь і у всеукраїнських і міжнародних заходах незважаючи ні на що. Ми сьогодні зшиваємо Україну, бо ми одна родина », - наголосив директор департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрій Стецюк.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua